Choď na obsah Choď na menu
 


  Niečo o mne       
      
 
Volám sa Eva, mám 26 rokov, narodila som sa v Bratislave, kde som aj strávila celé svoje dedstvo. Nejaký čas som pobudla v Prahe, posledné roky v Nitre a teraz rozmýšľam kam ma osud zaveje :D. Mojími hlavnými záľubami sú zvieratká, najmä psy, škrečky a potkany. Veľmi  rada chodím von na dlhé prechádzky, rada nakupujem niečo nové pre zvieratká, ale aj pre seba :D. Taktiež rada cestujem, výrabam zvieratká z korálok, pritom počúvam hudbu a samozrejme sa každý deň starám o svoju fenku Lhasa apso :).
 
Tento rok som úspešne ukončila Slovenskú poľnohospodársku univerzitu v Nitre, odbor Špeciálne chovateľské odvetvia, absolvovala som stáž ako veterinárna sestrička v Třinci a minulý rok som bola na stáži v zoo Dvůr Králové nad Labem :).
 
Momentálne si veľmi prajem nájsť svoju vysnívanú prácu :), najradšej by som sa venovala celý život zvieratkám a ich zachraňovaniu :). Tak ak by ste náhodou o niečom vedeli, kľudne ma kontaktujte :).
 
Milujem prechádzky so psami :), hlavne v lese, naučila som sa strihať psíkov, nejakú prax som získala aj pri venčení psíkov v útulku, na veterine som sa tiež naučila veľa praktických vecí :), som zodpovedná, spoľahlivá a mám rada nové výzvy, čiže rada pôjdem kamkoľvek :).
 
Mojím  najväčším snom vždy  bolo mať psíka  a tak som si raz domov priniesla 1,5 ročnú fenku Lhasa apso, volá sa Granš a je to teda riadna potvorka. Nikdy to s ňou nebolo jednoduché, ale tak ako pri všetkom platí, hlavne to nikdy nevzdávať :). Teraz má 10 rokov a boli časy, keď som to vzdávala, no našťastie sme si vždy k sebe cestu našli :). A to vám poviem, že tých dôvodov prečo by to nešlo by sa za tie roky našlo hádam milión. Preto si to vždy s hocijakým novým zvieratkom treba dobre premyslieť...
 
Nakoniec nesmiem zabudnúť poďakovať všetkým, ktorí mi kedy pomohli, bez vás by to nešlo a preto vám všetkým patrí veľké ĎAKUJEM.
 
Či už pani Geršičovej, bez ktorej by som Granš dnes určite nemala, pani Černej, ktorá mi veľmi pomohla a pomáha, Anite ktorá nás brávala na všelijaké akcie a všetkým čo Granš niekedy strážili a aj tým čo ju ešte len strážiť budú. A hlavne za všetko stráženie patrí obrovské ďakujem pani Geršičovej, bez nej by som si to dávno vôbec nevedela predstaviť.
 
Ak by ste ma chceli náhodou spoznať, tak sa môžeme vidieť na nejakej akcii so psíkmi, či už výstave alebo možno aj dogtrekkingu :). A taktiež na nejakých akciách súvisiacich so škrečkami či potkanmi :).

 

 

320507_2096094767653_1834015218_n.jpg

 

 
© Jesie 29.01.2017