Choď na obsah Choď na menu
 


Ja a psy

20. 9. 2008

Ja a psy

 

Už veľmi dlho som túžila po vlastnom psíkovi, dokonca som si ho každý rok želala na narodeniny, no vždy som ho dostala v inej podobe, ako napríklad plyšového, prívesok a aj keď sú to veľmi pekné darčeky ozajstného psíka mi iba pripomínali. Tento rok som to už vzdala a želala som si niečo úplne iné a je to zvláštne, ale akurát teraz sa mi to splnilo. Už približne 3 mesiace mi doma robí spoločnosť dospelá fenka Lhasa apso =) . 
A ako to vlastne celé začalo? Psíky sa mi páčili už od malička, dlhšiu dobu som sa s nimi stretávala iba náhodne, keďže doma som psíka mať nemohla, potom som si našla kamarátky psíčkarky, občas sme ako skupinka chodili venčiť, následovalo občasné venčenie v útulku, navštevovanie výstav a samozrejme kopec prečítaných kynologických časopisov a knižiek. Neskôr som sa šťastnou náhodou dostala k isterákom, kde sa cvičí agility a dnes už mám doma konečne aj vlastného psíka. 
Vďaka psíkom som spoznala veľa skvelých ľudí, ktorí majú podobné záujmy, strávila som s nimi veľa pekných dní  a vďaka ním je život o niečo krajší =).
 
 
Ja s Ahmosom na isteráckom cvičisku

Obrázok 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Obrázok
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Autorom fotografií je Anita Jančovičová - www.harisson.sk , prosím nekopírovať.
 
 
 
© Jesie 4.4.2011